PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792557}
6,0 57 847
ocen
6,0 10 1 57847
6,4 42
oceny krytyków
Ad Astra
powrót do forum filmu Ad Astra

Niestety - słaby.

ocenił(a) film na 4

Jak w temacie - nie moja bajka niestety, więcej filozofii, niż s-f. Pitt gra bardzo dobrze, ale Jego gra nie obroni fabuły, film jest ciężki i czasami - niestety -nudnawy. Czekałem długo na ten obraz i niestety się zawiodłem, dałem 4* tylko za efekty specjalne. Szkoda.

ocenił(a) film na 9
skynet1234

Piękny zmuszający do myślenia film. Prawdopodobnie dotrze głównie do tych, którzy borykają się lub borykali kiedyś z problemami osobistymi, relacjami z bliską osobą. Do tych, którzy noszą w sobie żal. Te jednostki, które oczekiwały filmu w stylu "Kosmiczni kowboje" albo "Armageddon" mogą poczuć się znudzeni. Mnie "AD Astra" oczarowała. Żyj, kochaj i doceniaj co masz. Szczęście może być blisko ;)

piotrzuu

Rozumiem, że film był fabularną bzdurą, a ty wyciągnąłeś z niego tylko rozterki i traumę bohatera. No to cieszę się xD

skynet1234

Dużo filozofii, ale niestety zaledwie na poziomie książek Paolo Coehlo... Twórcy silą się na wprowadzenie głębszego przesłania, niestety wszystko miałkie....

ocenił(a) film na 3
wnas

Z tym grafomanem Coehlo trafiłeś w punkt. Ten film to coś takiego, jak reklamowany ongiś jakiś produkcik zwany "filozofią włosów".

ocenił(a) film na 5
skynet1234

Zgadzam się w pełni. Niestety! W zasadzie w kazdym roku trafia się jakiś co najmniej przyzwoity film mniej lub bardziej osadzony w stylistyce sci-fi. W 2015 była Ex-machina, w 2016 - Arrival, w 2017 - Blade Runner 2049, w 2018 - First Man. Ad Astrze stylistycznie i fabularnie najbliżej chyba do tego ostatniego, ale o ile w przypadku "Pierwszego człowieka" z zaciekawieniem patrzyło się na to co dzieje się na ekranie, a zdjęcia wręcz wgnitały w fotel, o tyle w przypadku Ad Astra tylko zdjęcia zasługują na uznanie. Po czterdziestu minutach miałem ochotę wyjść z kina, a scena z małpami... cóż... w ogóle miałem wrażenie, że film podzielony jest na trzy zupełnie niepołączone ze sobą części: Księżyc, Mars, Neptun. Historia o ojcu mogła się zamnknąć tylko w tym trzecim i pozostałe dwa wydają się zupełnie niepotrzebne, a co gorsza kuriozalne. Dawno się tak nie zawiodłem na filmie, na który poszedłem do kina. Ostatnio chyba na Passengers, ale byłem z dziewczyną, więc się nie liczy :P

użytkownik usunięty
skynet1234

Kilka ładnych obrazków i garść banalnych przemyśleń to jeszcze nie filozofia.

skynet1234

Niestety.
Interstellar był rewelacyjny. Marsjanin świetny. Ale już niestety tytuły "First Man" i "Ad Astra" bardzo mnie zawiodły - na tyle, że nawet ocena 4 (ujdzie) była za wysoka. Bo te filmy no niestety nie ujdą. Były nudne, wiały nudą, sprawiały, że coraz bardziej znużony czekałem na zakończenie, z każdą minutą tracąc nadzieję, że może coś dobrego się jednak wydarzy.
Ani skądinąd lubiani Gosling i Pitt nie dali rady ich wydźwignąć i przysłonić słabą, marną, nijaką fabułę.
Do wspomnianych na wstępie Interstellar i Marsjanina z przyjemnością wracam co jakiś czas, natomiast First Man i Ad Astrę ledwo raz dałem radę zmęczyć i są to obrazy zupełnie do zapomnienia.

skynet1234

Wybacz, ale nie nazywaj pretensjonalnych wysrywów, udających rozterki i traumę bohatera, filozofią. W tym filmie nie ma grama filozofii

skynet1234

Tak, film nudny a tego już nic nie uratuje. Zadumany w niczym i tu
zacytuje kolegę ''myśli głębokie jak szambo''.
Zmęczyłem się oglądaniem, napięcia brak tylko czeka się na koniec.
Choć już się wie ze jaki by nie by to już mu nie pomoże.
A jest słaby.

ocenił(a) film na 2
skynet1234

Film beznadziejny - tak samo jak gra Pitta.
Nie rozumiem skąd się w ogóle wzięło, że to dobry aktor ?
Cały czas ta obojętna gęba "twardziela".
To ma być aktorstwo.

ocenił(a) film na 2
skynet1234

Efekty specjalne, to podstawa w obecnych produkcjach.
Za to można dać 1 gwiazdkę.

skynet1234

Jak w temacie...Potworek : "w temacie" , a dalej już tylko pustka.
To kino , sztuka jarmarczna , której "urawniłowka" nie dosięga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones