PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291338}

Nieznajomi

The Strangers
5,8 48 655
ocen
5,8 10 1 48655
4,6 11
ocen krytyków
Nieznajomi
powrót do forum filmu Nieznajomi

Chociaż nie,

ocenił(a) film na 3

jeszcze to, że trwa niecałe 1,5 godziny, a ponieważ niewiele się dzieje, można przewinąć i obejrzeć w godzinę.
Zastanawiam się co sobie myślał twórca, gdy postanowił stworzyć ten film, bo tak naprawdę nie wiadomo prawie nic, co się wydarzyło, wszystko to domysły i bezsensowna próba przybliżenia ostatnich godzin życia tej pary. Pewnie pomyślał - dam znaną aktorkę...

Jakiś czas temu oglądałam film o podobnej tematyce (Oni) i tam wszystko zostało pokazane bardziej wiarygodnie i była jakaś akcja, coś się działo, a tutaj nic. Nuda.

ocenił(a) film na 4
umberella

Ta, zamiast zainwestować w cokolwiek, żeby film nie był debilny (chociaż to już wina scenariusza), ale jakieś fajne efekty, napięcie, klimat (w końcu to miał być horror), to kupili 3 maski po 2$ każda, reszta kasy poszła na Tyler i wychodzi gówno, w którym elementy grozy, to nagłe wyskakiwanie aktora w masce na ekran. No i jeszcze ta końcówka z Tyler, incredible shit.

ocenił(a) film na 3
ZiD0

No właśnie, ja poczułam się oszukana, bo wszystko co najlepsze (scena z plakatu i tytuł) to zaledwie kilka minut, a reszta to stracony czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones