PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8361}

O czym marzą faceci

One Night at McCool's
6,0 17 503
oceny
6,0 10 1 17503
5,7 6
ocen krytyków
O czym marzą faceci
powrót do forum filmu O czym marzą faceci

Kobiety zaniżają

ocenił(a) film na 7

6/10??? Kpina! Pewnie ocenę zaniżają kobiety zazdrosne o zjawiskową Liv...:-)

ocenił(a) film na 7
edgemoon

bardzo prawdopodobne, że ten typ humoru do nich nie trafił. Ale nie uogólniaj, jestem pewna, że nie jestem jedyną dziewczyną, której ten film się podobał ;)

użytkownik usunięty
edgemoon

Jeśli chcesz oceniać Liv to zrób to na jej stronie. Film jest raczej słaby.

ocenił(a) film na 8
edgemoon

Kpiną jest twój komentarz, film nie jest dla każdego. + jestem dziewczyną i nie jestem zazdrosna o Liv, a film był dla mnie porządną dziewiątką.
A może ocene zaniżają chłopcy którzy nie lubią filmów o złych kobietach? Schowaj się z takimi seksistowskimi komenatrzami, lepiej.

ocenił(a) film na 7
miausrau

Dlaczego czarnoskórzy i kobiety broniąc się przed rasizmem bądź seksizmem używają podobnych argumentów, do tych które ich obrażają?

edgemoon

musze stanac w obronie kobiet. Panowie nie wszystkie kobiety sa glupie ! Rok temu poznalem taka jedna i nawet zalapalem z nia temat . Jest nadzieja glowa do gory.

ocenił(a) film na 7
rafaloss

Albo zbyt wysoką ocenę dają chłopacy napaleni na Liv. Jestem dziewczyną i film oceniłam na 7 i to dlatego , że lubię tę aktorke, tak domyslac kto co i jak ocenia to sie mozemy...

ocenił(a) film na 10
NaomiClark_

kobiety a w szczególności Polki są strasznie zazdrosne i to o wszystko a to ze ta jest ładniejsza a tamta mądrzejsza a inna bogaty czy jeszcze inna sławna... itp mozna tak duzo wymieniać potem te sfrustrowane maszkarony z nizin społecznych którym w zyciu się nie powiodło nie potrafią oglądąc normalnie takiego filmu i dać mu obiektywną ocenę przez to jest taka niska . ,, moim zdaniem super komedia 10 na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones