PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8361}

O czym marzą faceci

One Night at McCool's
6,0 17 506
ocen
6,0 10 1 17506
5,7 6
ocen krytyków
O czym marzą faceci
powrót do forum filmu O czym marzą faceci

Krytykuje i nabija się z głupoty napalonych facetów którym w głowach tylko jedno, żeby przelecieć
babkę. Film ukazuje mentalność facetów i przebiegłość kobiet które są niebezpieczne i
nieprzewidywalne.

nudecroft

Wady jednej i drugiej płci taka jest rzeczywistość :P

aronn

No ale film świetnie to oddaje, nieprawdaż?

nudecroft

Chyba tak.

użytkownik usunięty
aronn

twoja płeć ma jedną wade
myśli tą mniejszą głową

Tak nas natura stworzyła nic na to nie poradzimy mi osobiscie to nie przeszkadza lepsze to niż rodzić dzieci i co miesiąc męczyć się z miesiączką.

ocenił(a) film na 7
aronn

Natura nas nie stworzyła do sexu. Co Ty za cmentarne bzdurki tu wypisujesz? o.O

ocenił(a) film na 7

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ocenił(a) film na 7

mmm ruchanko to takie super

nudecroft

Bo taka prawda ;)

nudecroft

Bardziej o jednym z marzeń niemal każdego mężczyzny-uratować damę z opresji, piękną, delikatną i niewinną. Wbrew rozsądkowi i wszystkiemu innemu, poczuć się bohaterem i zdobyć wspaniałą kobietę poprzez własne poświęcenie, choćby to była tylko iluzja, projekcja wyobraźni. Gdy chodzi tylko o przelecenie to aż tak rozumu nie tracimy, oczywiście nie mówię za wszystkich:)

kuba910

No właśnie Randy'iemu wydawało się że uratował ją z opresji a to była lipa ze strony Jewel :)

nudecroft

Tak, tak. ale w pierwszym poście pisałaś, że nakręcało ich tylko "przelecenie babki" a to jednak coś więcej:)

kuba910

Możliwe hehe ;)

nudecroft

Generalnie bardzo mi się podobał ten film, tylko mógłby być dłuższy, bo liczyłem na większe wykorzystanie potencjału najlepszego (moim zdaniem) aktora w obsadzie- Michaela Douglasa.

kuba910

Tak, Michael Douglas jest świetnym aktorem, a nawet przewyższył swoim talentem swojego ojca Kirka Douglasa - i to nie tylko moje zdanie ale również paru osób które znam oraz tych których nie znam :)

nudecroft

No ja jednak wolę Kirka, chociaż ciężko to porównać.

ocenił(a) film na 8
kuba910

Nie mówiąc o detektywie, który musiał ją szczerze kochać, zwłaszcza że zaczął łamać prawo, aby tylko uchronić ją przed wszelkim złem ;)

nudecroft

Dla mnie bardziej się nabija z kobiet, choć ofiarami są mężczyźni.

ocenił(a) film na 6
nudecroft

Bo kobiety nie są napalone, nie lubią seksu i dlatego mają zazwyczaj większą liczbę partnerów seksualnych niż faceci...

czader21

Hmm.... może i tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones