PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562677}

Punkt zwrotny

The Ledge
6,7 9 042
oceny
6,7 10 1 9042
Punkt zwrotny
powrót do forum filmu Punkt zwrotny

Wstrząsający, trzymający w napięciu, intrygujący, inteligentny, a do tego w tak interesujący sposób poruszający kwestie milości, wiary i hipokryzji z nią związanej. Wzruszylem się pod koniec. Coś pięknego. Co za obraz!

ocenił(a) film na 9
marcinbelc

Ja też go nie zapomnę...

ocenił(a) film na 7
dzungo

A ja jak się wzruszam na większości filmów, tak na tym tylko leciutko się poruszyłem. Nie wiem czego było to wynikiem ale dlatego też daję 7, a nie 8. Dramatyczne sceny miały troszkę za mało dramatyzmu jak dla mnie.

ocenił(a) film na 3
h8r3d

wtf!? dramat jak w Klanie...

ocenił(a) film na 7
bolechowski

Z tą różnicą, że na klanie się śmiejesz, a tutaj poruszasz. Przynajmniej z mojej strony. Nie musi się każdemu podobać przecież.

marcinbelc

Świetny film, zgadzam się w 100 procentach.

ocenił(a) film na 8
marcinbelc

Popieram, też mi się podobał. Szczególnie dramatyczna końcówka, dobrze, że tego nie zepsuli jakimś typowym happy endem.

ocenił(a) film na 3
marcinbelc

Bezsensownie przegadany, zwykłe romansidło z nawiedzonym religijnym typem. Nudny, nieciekawy, fatalne role! 3/10

ocenił(a) film na 9
marcinbelc

lepszego podsumowania dla filmu sam bym nie znalazł, zupełnie czego innego sie spodziewałem a odnalazłem niebanalny film o miłości zadający wiele pytań, oraz oczywiście nt wiary ale tu wg mnie nie ma mowy o jakimś krytykowaniu jakiegos wyzania, chodziło o pokazanie do czego doprowadza fanatyzm

ocenił(a) film na 1
marcinbelc

Chyba inne filmy oglądaliśmy.

marcinbelc

gdzie zobacze go za free?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones