PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562677}

Punkt zwrotny

The Ledge
6,7 9 043
oceny
6,7 10 1 9043
Punkt zwrotny
powrót do forum filmu Punkt zwrotny

po jakiego grzyba temat fajny i ciekawy pokazać w poprawnej politycznie homo propagandzie?? I
do tego jeszcze ukazać wiarę i ludzi wierzących jako oszołomów i ciemnogród? Nie wystarczyło po
prostu pokazać problemy ludzi z uczuciami i problemami szukania innej połówki? Byłoby i
prościej i bardziej do przetrawienia. A tak wyszło łopatologicznie na zasadzie: homo na czasie, git
i cacy, a wiara, Kościół: be i średniowiecze..
...aha, żeby nie było - nie jestem moherem, a nawet baaardzo daleko mi do nich, ale jakiś
obiektywizm w ocenie tego co się ogląda powinien być... a mnie bardzo razi ostatnio wylewająca
się z każdego medium rzeka homouwielbienia...

ocenił(a) film na 8
paulik37

>>> "homo propagandzie"
> Homopropagandzie? Jaka niby homopropaganda kołku? Jak jest czarny w filmie, to też mówisz, że to jest nergopropaganda? A jak jest muzułmanin, to mówisz że jest islamopropaganda? Walnij się w łeb, bo Ci mózg coś nie trybi...

>>> "do tego jeszcze ukazać wiarę i ludzi wierzących jako oszołomów i ciemnogród?"
> Ukazali to, co jest prawdą - że religia to debilizm dla ludzi bez mózgu.

>>> "A tak wyszło łopatologicznie na zasadzie: homo na czasie, git i cacy"
> No to źle oglądałeś ten film oszołomie.

>>> "a mnie bardzo razi ostatnio wylewająca się z każdego medium rzeka homouwielbienia..."
> Więc proszę o matematyczne wyliczenia - ile filmów powstało w ciągu powiedzmy ostatnich 5 lat, oraz w ilu filmach w ogóle był jakikolwiek gej. Jak nie masz takich wyliczeń, to stul japę...

ocenił(a) film na 8
Oriflamme

kołków to sobie w rodzinie poszukaj, a najlepiej spójrz w lustro....tam zobaczysz największego idioto....

ocenił(a) film na 8
paulik37

Rzuć mięsem i żadnego argumentu na poparcie swoich urojeń! Oto taktyka wierzących matołów ;)

ocenił(a) film na 8
Oriflamme

hahaha....kto tu najpierw rzucał mięsem i obrażał?? .... najpierw obraź a później czekaj na merytoryczną debatę....oto taktyka totalnych debili ....;)

ocenił(a) film na 8
paulik37

Różnica jest taka, że pomimo błota, rzuciłem garść argumentów, a Ty niczego nie uargumentowałeś. W sumie czego się spodziewać po kimś, kto uważa, że gej w filmie = homopropaganda. Trzeba być w takim przypadku ograniczonym umysłowo.

ocenił(a) film na 8
Oriflamme

ciesz się swoją "intelygencją" i brakiem ograniczenia umysłowego w innym miejscu...

paulik37

zastanawiam się czy oglądałam ten sam film bo to film o więźniu który siedział za kradzież diamentu i postanawia udowodnić swą niewinność i chcę skoczyć z wieżowca 21 pietra?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones