PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670621}

Stacja kosmiczna 76

Space Station 76
5,0 2 956
ocen
5,0 10 1 2956
Stacja kosmiczna 76
powrót do forum filmu Stacja kosmiczna 76

a warto zobaczyć z uwagi na scenografię, z uwagi na muzykę, z uwagi na prosty życiowy
scenariusz, z uwagi na Liv:) Film jedynie dla wąskiej publiki, niestety

ocenił(a) film na 7
brodacz

Dla fanów S-F ale nie tylko. Fajny film. Mogliby nakręcić serial, albo kolejną część filmu.

ocenił(a) film na 7
vdm

W żadnym wypadku. I to nie dlatego że nudny czy nieudany. Po prostu ten film to zamknięta, skończona opowieść. Tu nie ma nic więcej do dodania, a dodawanie czegoś na siłę stworzy coś innego, nowego, ale popsuje wymowę "Stacji..."

brodacz

Normalnie nie oglądam filmów z oceną poniżej 7 ale po twoim komentarzu obejrzałem ten film i nie żałuję. Dzięki :)

ocenił(a) film na 7
flash123

A ja częściej oglądam od czasu gdy, zauważyłem co robi dobrym filmom niską średnią:) No ale by nie obrażać nikogo...
Jedną z takich pereł jest film rubber, całe 5,2. Moim zdaniem jedna z lepszych komedii jakie widziałem. W każdym razie nigdy tak ze śmiechu na filmie nie wyłem;)

ocenił(a) film na 7
brodacz

Mordercza opona to nie komedia !
Na początku wydaje się żałosną komediom, ale w całości bardzo głęboki film.

ocenił(a) film na 10
brodacz

Brodaczu poleć coś jeszcze co ma małe oceny a jest taką perłą (dla świń tylko błyszczącym okruchem z małża) jak polecony przez ciebie Rubber czy Space Station 76.

ocenił(a) film na 7
kevin_spacey_jr

wiesz co, wczoraj widziałem Last Knights, oceny niemal mierne a ja byłem w zasadzie zahipnotyzowany. Z fajnych filmów, które ogółowi jakoś nie przypadły to np: The Signal czy Automata, bardziej Automata

ocenił(a) film na 7
brodacz

Potwierdzam, bardzo dobry, ale przez wielu niedoceniony, także przez moją towarzyszkę ogladania

Jergus

Chyba sobie żartujecie? Film ma ocenę AŻ! 5 chyba tylko dlatego, że oglądają go średnio inteligentni ludzie. Film jest po prostu głupi. Dialogi są bezsensowne i nudne. Zalatuje tu kiczem. Scenografia jest niby ciekawa? :O raczej banalna. Muzyka? haha jaka muzyka? Kicz i jeszcze raz kicz. Bohaterowie są przygłupi (tępe blondynki i playboye). Sam pomysł z paleniem na zamkniętej stacji kosmicznej...żałosny. Papierosy już dawno wyszły z mody i są cholernie niezdrowe. Dodają wątpliwy klimat temu filmowi. To nie western czy kryminał ze scenami w barach. wracając do scenografii... pomieszczenia w których migają światełka i odliczaja zegary są tak żałosne... eh Naprawdę w dzisiejszych czasach można zrobić naprawdę tanio świetne efekty, ale skoro tak nisko stawiacie sobie poprzeczkę i te robią na was wrażenie to co ja poradzę? Film, powiedziałbym, do piątkowej TV i to przedpołudniowej gdy wszyscy są w pracy. Naprawde skoro oceniacie ten film tak wysoko to naprawde nie macie porównania i chyba jesteście tzw. niedzielnymi filmowcami. Osobiście dla porównania polecam np . Solaris albo Horyzont zdarzeń, Prometeusz, Moon, Dune, Apollo 13, dark star... zresztą co ja bede wymieniał. Polecam Solaris bo chyba tematem i klimatem najbliżej, za to o niebo lepszy!

ocenił(a) film na 3
qad417

Masz rację, ale w tym wątku spotkała się "wąska publika", więc jej nie przekonasz. Swoją drogą, jest takie powiedzenie o niezbyt ładnych i niezbyt rozgarniętych kobietach, które jak ulał pasuje do wielbicieli tego filmu: "Każda potwora znajdzie swego adoratora."

ocenił(a) film na 3
qad417

Podajesz filmy SF które nijak gatunkowo mają się do tego. To jest komedia SF i jest to pastisz dawnego kina - stąd wszechobecne papierosy i scenografia na lata 70-te. Nie ma sensu ośmieszać się takim komentarzem który zdradza całkowitą ignorancję. Pozdrawiam. I bez odbioru. ps. sam film też mi się zbytnio nie podobał ale to co napisałeś to kompletnie od czapy zarzuty kogoś kto nie zrozumiał konwencji

armarange

Racja o tym nie pomyślałem. Nie jestem takim koneserem, żeby się zorientować, że to pastisz i komedia. Jakby na to spojrzeć.... to chyba się ośmieszyłem tym komentarzem, za który przepraszam. W każdym razie obejrzę film jeszcze raz.

ocenił(a) film na 3
qad417

Ależ nie przepraszaj mnie bo nie o to chodzi. Najważniejsze to przyznać się do błędu i nie popadać we wzajemne bluzgi co się zdarza nader często. Nie wiem czy sens jeszcze raz oglądać bo wg mnie jednak słaby film.

armarange

HEHE właśnie byłem ciekaw co będzie jak zejdę z tonu, czy zostanę dalej zbluzgany czy może nie ;) Pozdrawiam

armarange

raczej obyczajowy pastisz sf
słaby jak ukraińskie fajki

ocenił(a) film na 3
qad417

Kicz jest tutaj w pełni zamierzony, a ty ten kicz bierzesz dosłownie. No to kto tu jest niedzielnym filmowcem skoro taka forma jak pastisz jest tobie obca ?

armarange

Ale wtopa. Po prostu wpadłem w ciąg i oglądałem sporo filmów S-F, gdzie dążono "realistyki", a tu taka czapa. Nie zakumkałem, że to pastisz :P Kretyn ze mnie

ocenił(a) film na 3
qad417

kum kum

ocenił(a) film na 10
qad417

Zastanawiam się czy trolujesz czy po prostu szczytem kina jest dla ciebie Iron man czy inny transformers.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones