Liv Tyler

Liv Rundgren

7,8
22 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liv Tyler

Jest świetną aktorką. Nie dość, że nieźle gra to jeszcze piękna. Najładniejsza w Hollywood :D

Kinia_Esz_

buahaha z ktorej strony?:P wdg. mnie ona jest bardzo ale to bardzo brzydka

Sachi

dobrze ze zaznaczyłas "według mnie" ja podzielam zdanie zalozyciela tematu - bardzo ladna :)

Hirutsugi

A według mnie ona jest bardzo, bardzo ładna:)

Sachi

Brzydka to może nie ale najpiękniejsza na świecie również nie

son_of_Abaddon

Dokładnie. Daleko jej do najpiękniejszej.

użytkownik usunięty
Kinia_Esz_

Ona ma specyficzną urodę. Jedni uważają ją za piękną, a inni mówią, że jest brzydka.

Moim zdaniem Liv jest jedną z najpiękniejszych kobiet w Hollywood.

Ja uważam, że jest strasznie brzydka :P Tak bardzo coś mi nie pasuje w jej szczęce i ustach... Ma wielką brodę, a jej wargi są takie wypukłe, rybie, jakby wiecznie obślinione... Cóż, mi się po prostu okropnie nie podoba, mimo że próbowałam w niej dostrzec to rzekome piękno, którym tyle osób się zachwyca, to jakoś nie mogę :P

billie_jean4

"Cóż, mi się po prostu okropnie nie podoba, mimo że próbowałam w niej dostrzec to rzekome piękno, którym tyle osób się zachwyca, to jakoś nie mogę :P"

Nie przejmuj się, nie jesteś w tym odosobniony :) Zupełnie jakbym czytał siebie i swoje myśli :) Też nie rozumiem tych wszystkich zachwytów nad nią. Nawet we Władcy są od niej ładniejsze kobiety.

Kinia_Esz_

Zgadzam się z przedmówczynią.
Ona jest śliczna!

FanLiv

Jest ładna no i dobrze gra:) i w wieku Blooma....

użytkownik usunięty
i_v_

Aktorką wybitną nie jest, ale wszystko przed nią :) Piękna. Polecam tę stronę: http://www.actressarchives.com/liv/ Zdjęcia wszystkich aktorek z różnych imprez.

Kinia_Esz_

moim zdaniem ona jest b.ładna:) hehe i ma zdolnego tatusia;p;p (dobrze ze po nim nie odziedziczyła urody:P) Aerosmith...;)

Kinia_Esz_

Bez przesady, aczkolwiek to sprawa gustu

Kinia_Esz_

Ładna, ale z tą dobrą aktorką to przesada, jest przecięta i nie ma żadnej naprawdę zapadającej w pamięci roli na koncie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones