Liv Tyler

Liv Rundgren

7,8
22 379 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liv Tyler

Nie jest moją ulubioną aktorką ponieważ mało z nią filmów widziałam, ale spodobała mi się.Piszą w gazetach,że dla rodziny rezygnuje z kariery.To tylko plotki,czy prawda?Przepraszam jeżeli się wygłupiłam, ale rozwiejcie me wątpliwości.Z góry dzięki..

użytkownik usunięty
_Tanya_

Nie wygłupiłaś się :)
Faktycznie, plotkarskie portale internetowe i magazyny rozpisywały się o tym, że Liv kończy swoją karierę aktorską. W rzeczywistości po prostu zawiesiła ją na kilka lat, by móc w pełni poświęcić się wychowywaniu synka Milo.
Na szczęście już powróciła do pracy. W tym roku odbędzie się premiera trzech filmów z jej udziałem ('The Incredible Hulk', 'The Strangers' i 'Smother'). Poza tym, Liv nadal aktywnie zajmuje się promocją Givenchy (nie przedłużyła za to kontraktu z firmą Pilgrim).

W mediach o niej coraz głośniej i chyba nie zanosi się na jakąś większą zmianę. Może być już tylko lepiej :D Pozdrawiam.

Dzięki.To fajnie,że nie rezygnuje,szkoda by było.Miło będzie obejrzeć kolejne filmy z jej udziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones