Liv Tyler

Liv Rundgren

7,8
22 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liv Tyler

52 w rankingu ??
Może mnie ktoś oświecić ZA CO ?
Za urodę ?

użytkownik usunięty
nightgale

Co nie? ;D nie oszukujmy się. piękna nie jest.

użytkownik usunięty

Liv jak najbardziej jest bardzo piękna. Ale całkiem nieźle radzi sobie jako aktorka, ja tam ja lubię.

użytkownik usunięty
djiraq

To powinna być wyżej.

nightgale

Jak dla mnie to ani grać nie umie ani też piękna nie jest. Każdą rolę gra tak samo.. no jeśli to można nazwać grą.. a i wygląda okropnie uuleh te wary. No ale bywa, ludziom się podoba to może coś w niej jest.

Ewela1130

Tak z ciekawości: które aktorki podobają się Tobie?

Yseult

Helena Carter, Natalie Portman, Tilda Swinton co prawda nie z wyglądu ale aktorką jest bardzo dobrą, Maggie Smith, Cate Blanchett, Imelda Staunton tu też nie z wyglądu oczywiście, Anne Hathaway i Claire Foy. Mogę poszukać ich więcej jeśli chcesz.

Ewela1130

Wystarczy. Nie chodziło mi o grę aktorską, faktycznie nie sprecyzowałam.
Myślałam wyłącznie o urodzie.
Na szczęście kojarzę wszystkie, Portman i Hathaway pasują mi najbardziej, ale nie mogłabym powiedzieć, że są ładniejsze od Liv.

Yseult

No jeśli idzie o samą urodę to Keira Knightley będzie dobrym przykładem.

Ewela1130

Również ładna. A z naszych słowiańskich dziewoi?

Yseult

Ow tu mnie zagięłaś, znam tylko kilka z filmów przedwojennych i to z wyglądu.

Ewela1130

W zasadzie się nie dziwię - kto - poza masochistami - ogląda rodzime produkcje~~
Inna sprawa, że ładne się znajdą. Ba! Nawet ładne i utalentowane.
Filmy przedwojenne? "Ja tu rządzę" i spółka? Urocze.

Yseult

Raczej towarzystwo z "Jaśnie pan szofer"

Ewela1130

Dziwnie się patrzy, jak dwie dziewczyny rozmawiają o urodzie innej :) Zwłaszcza, że Liv bardziej podoba się facetom niż Keira Knightley

Sav7

Dlaczego dziwnie?;)

Yseult

Wiesz, my faceci oceniamy urodę płci przeciwnej, nigdy tej samej:)

Sav7

A widzisz, moi koledzy zawsze mi powtarzali, że chociaż się o tym raczej nie mówi, to zwykle się ocenia innych facetów pod kątem wyglądu. Coś jak szacowanie konkurencji? Tutaj zgaduję.
Sama lubię popatrzeć na ładne kobiety, zwłaszcza na ekranie, a Liv zajmuje wśród nich szczególne miejsce.

nightgale

Coś nie pasi ????

użytkownik usunięty
Liv_Tyler

Can you explain me why did you say that, bitch?

nightgale

W pierwszej dziesiatce same prukwy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones