Liv Tyler

Liv Rundgren

7,8
22 398 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liv Tyler

Liv Tyler i Kate Beckinsale , którą z tych dwóch aktorek lubicie bardziej i jakie są tego powody ? Czy przyczyną jest ich talent aktorski , ich urok osobisty albo filmy , w których grały ? Czy też może uroda , albo z goła coś całkiem innego. Napiszcie o swej sympatii bądź antypatii do tych pań. Czekam na twórcze porównania !

D23

Nie przepadam szczególnie za żadną z nich ale bez namysłu wskazuję na Kate. To ostra kobieta, przeciwieństwo słodkiej Liv. A ja bardziej cenię przebojowość.

darkgate

Ja osobiście wole panią Tyler ! Jest ona - w moim osobistym odczuciu - tyleż samo piękna co utalentowana. Zagrała wspaniale elfice we ,,Władcy Pierścieni" , ta rola zawsze mi się z nią kojarzyła i nie wyobrażam sobie innej aktorki w tej fantastycznej kreacji. Natomiast jak spisała się Beckinsale w innym fantastycznym filmie , pod tytułem ,,Underwarld" ? Moim zdaniem kiepsko ! Zupełmnie nie pasuje do roli wampirzycy , którą ma odgrywać : jest za delikatna i zbyt mało wyrazista by móc się jej bać przez co pogarsza jeszce odbiór tego i tak w końcu nie najlepszego przecież filmu. Nie straszy , ani nie intryguje .Ale to jedynie moje zdanie... Macie może inne refleksje na ten temat ?

D23

Trudno mi tutaj dokonać obiektywnego porównania gdyż z Kate oglądałam wyłącznie "Underworld", natomiast znajomość filmografii Liv jest u mnie duuuużo bardziej zaawansowana.Jednak z tego względu zmuszona będę wybrać Liv, mogę ocenić jej zdolności na podstawie oglądanych filmów i powiem że cenię sobie jej aktorstwo :) natomiast jeśli chodzi o Kate to podobała mi się jej rola w Underworldzie. Jej postać skojarzyła mi się z Millą Jovovich ("Resident Evil", "Piąty Element", "Million Dollar Hotel"....) i myślę że są w pewnym sopniu podobne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones