Liv Tyler

Liv Rundgren

7,8
22 379 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liv Tyler

Najsłodsza aktorka pod Słońcem,śliczna i ślicznie gra.....Lubię filmy z jej udziałem,a Arwen to rola wymarzona w sam raz dla niej....idealna z niej elfica.....;?)

Miss_Xev

bez przesady!
moim zdaniem jest po prostu przeciętna. zawsze mnie irytuje to jej zezowate spojrzenie i niewyrażny grymas na twarzy, który chyba ma być uwodzicielski?! poza tym co to za rola Arweny? pojawiła się na 10 minut, puściła (niby pełny zrozumienia) zezowaty look i the end!

agnieszka_3

jak przesada....????
Ty masz swoje zdanie a ja mam swoje. Ja uważam, że do roli elficy wybrali idealną aktorkę. A poza tym ten zez, dodaje jej tylko uroku. Nie mam zamiaru zmieniać zdania....jest cudowna. Totalnie sie z Toba nie zgadzam.

Miss_Xev

i na tym się skonczy
W porządku - ty masz swoje zdanie ja mam swoje.

agnieszka_3

.....
10 minut? I cóż z tego, w książce, jak powinnaś wiedzieć nie ma jej aż tyle nawet .

użytkownik usunięty
agnieszka_3

...
A ty jestes glupia, i co?
GRRR...... Naprawde, tym ludziom sie we lbie poprzewracalo...

użytkownik usunięty
agnieszka_3

Moim zdaniem Liv Taylor to ajpiękniejsza kobieta na Ziemi i idealna Elfica. I nie ma zeza. Kto uważa inaczej będzi musiał zginąć!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
agnieszka_3

Nie znasz się dziewczyno...Zeza to chba właśnie ty masz, normalnie...

agnieszka_3

zazdrościsz jej urody i tyle. Jest piękna to zdanie nie tylko moje ale całej rzeszy mężczyzn a i wielu kobiet. Nie znasz sie

użytkownik usunięty
Miss_Xev

Ona jest wspaniała! Ma talent jest śliczna, te usta! I wcale nie ma zeza... :)

Właśnie jaki zez! Lepiej kobieto przejrzyj się w lustrze i zamilcz. Liv należy do najpiękniejszych aktorek, co oczywiście wzbudza nieuzasadnioną zazdrość zakompleksionych kobiet. Jakie to oczywiste!

Pan_Li

trzeba przyznać oczka to ma piękne :) (reszte zresztą też)

Pan_Li

Hehehe:) Aż się z Panem, Panie Li nie można nie zgodzić:) Nie dlatego więc popieram, gdyż to piekna kobieta i ma ulubiona aktorka z młodego pokolenia, ale jest w tym coś- trudno mi uwierzyć aby niezakompleksiona kobieta mogła nie docenić jej urody...
Pzdr

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Dlaczego na tym forum muszą być osobniki, które nie potrafią się wysłowić i zaśmiecają forum czymś takim jak to powyżej!?!?!?!?Ludzie ile wy macie lat ?

użytkownik usunięty

SPADAJ!!!!!Kocham Liv!!!!Jeśli jeszcze raz głupia wiesniaro zobacze że piszesz na nią złe żeczy to wybije Ci zeby!!!!Głupia torba!!

Miss_Xev

Masz rację Liv jak najbardziej nadawała sie do zagrania roli Arweny . Nie umiem zrozumieć jak ludzie musza pisac o niej , jest po prostu świetna i koniec !!!!!

karola8732

Jak możecie się tak wyzywać?! przecież to żałosne! Każdy może mieć własne zdanie co do Liv.
według mnie jest naprawdę ładna, zeza u niej nie zauwazyłam- co wcale nie oznacza ze go nie ma. W Władcy pierścieni naprawde pojawiła się na moment, (chyba najwięcej jej w pierwszej i ostatniej części) ale w tej postaci jest jakaś tajemniczość... :) Lubię jak w drugiej części mówi "Wciąż jest jeszcze nadzieja" aż mi przechodzą dreszcze :)

lennie

ELFKI!!! NIE ELFICY TYLKO ELFKI DO CIĘŻKIEJ CHOLERY!!!

Co nie zmienia faktu że fajnie wyglądała jako Arwena :P

Balduran

elficy a nie elfki to tak jakbyś powiedział lewka zamiast lwica

keyoo_2

można i tak: pisząc elfica zamiast elfka, to tak jaby napisać finica zamiast finka, żeńską formą elfa jest elfka - tak się przyjęło

użytkownik usunięty
Miss_Xev

jestescie bardzo smieszni jak sie tak nawzajem wyzywacie;))

Jest piękna ? Jest brzydka ? Ma zeza ? Nie ma zeza ?
Moje zdanie : (pomimo tony make upu) a to się nie liczy , bo rysy twarzy zawsze widać a ona ma je bardzo ładne, brzydka osoba będzie tylko mniej brzydka z makijażem w telewizji.
Zdanie innych: Zrónicowane....
Jaki z tego wniosek ? Cała dyskusja bez sensu , bo piękno to coś co jest trwałe i nieskazitelne, no a rzaden człowiek taki nie jest.... i co za różnica czy jest taka czy inna , i tak kiedyś umrze, i my umrzemy...i może poróbmy cos bardziej konstruktywnego ? Niż wyzywanie sie nawzajem ( to do poniektórych osób)

Miss_Xev

Ludzie!!
1. Elfka, nie elfica...
2. Z której strony ona ma zeza?? Akurat oczy ma śliczne...
2. Arwenę zagrała dość dobrze, niestety sepleni, a to jest przykre.
3. Trudno oczekiwać cudu, skoro musiała improwizować, bo w książce Arweny prawie nie ma.
4.Po co te bluzgi??
5 Szanuję ją jako osobę, bo ma gdzieś te "kanony" Hollywood i jest sobą...
6. Ogólnie jako aktorka jest niezła, tylko we Władcy mi się średnio podobała, choć niektóre sceny, a zwłaszcza te z Elrondem są dobre...
8. Polecam "Kto zabił..." - tam jest wspaniała!!
8. Nawiasem - ta zielona kiecka na koronacji - n/c
Pozdrawiam wszystkich:*

faleczka

Ja jej bardzo nie lubię... Nie dość że ma zeza to jeszcze diastemę i ohydny wyraz twarzy...

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
flexia

aha, zapomniałabym. Gdzie wy widzicie i niej zeza??? Ci, którzy uważają że Liv ma zeza powinni iść do okulisty i kupić sobie okulary... Pozdro dla fanów Liv :)

użytkownik usunięty
Miss_Xev

A czy widział ktoś ją kiedyś w filmie "Czego pragną faceci"? Jeśli lubicie Liv to film dla Was :))))))))

tak jako elfica w LOTR wypadła genial;nie :)
była zarabista :)

NaShI

oj tak zgadzam sie:!:!:!:!
pozdrawiam:!:!:!:!!:!:!:

HAL1996

powiem szczerze - kiedy na nia patrze to robi mi sie nie dobrze. Nie wiem dlaczego tak jest, ma poprostu w sobie cos odpychajacego...

Miss_Xev

Liv Tyler Daje RADE nieprzecietnie!!! Jest sliczna, gra dobrze i wogole chcialbym ja miec dla siebie - w sumie ma cos po ojcu ktory takze extra daje rade (Aerosmith)

Swiergu

Tak w Armageddonie tez klase pokazała :)
Super aktorka :)

Miss_Xev

Ja tam Liv bardzo lubię.Dobrze gra i jest ładna.Koniec.Acha,podobała mi sie jej gra w Armagedonie.

Miss_Xev

który debil widzi u tej ślicznoty zeza. bym takiego dorwał. albo taką raczej bo to wy kobiety sie nie znacie na męskich gustach chciałybyście być takie piękne jek ona co???

keyoo_2

loooooooooooool powiem szczerze - ja jakaś super idealna nie jestem, ale nigdy nie narzekałam ani na swój wygląd ani na powodzenie u facetów, bo się mną interesują. Czy każdy kto skrytykuje jakąś "ślicną aktoreckę" musi odrazu wyglądać jak Horpena?

Miss_Xev

Ja tez sadze, ze swietnie grala w Armageddonie:)
we Władcy Pierscieni też:) idealnie dopasowana do Arweny:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones