Liv Tyler

Liv Rundgren

7,8
22 379 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liv Tyler

No tak,większość "Władca..." i "Władca",a dla mnie Liv i tak pozostanie na zawsze Lucy ze wspaniałych "Ukrytych pragnień" z 1996r...tam zobaczyłem ją na ekranie poraz 1wszy i odtąd z uwagą śledzę jej karierę...

mikrobas

Zgadzam się:) Wspaniały film, a młoda rola Lucy zapada w pamięci bardziej niż jacykolwiek Władcy z jakimikolwiek pierścionkami.Ciekaw jestem po kim ona odziedziczyła urodę...:D

użytkownik usunięty
WojtasMUtd

Po mamie najprawdopodobniej :)
Też w młodości wyglądała przepięknie.

Liv w "Ukrytych pragnieniach" była rewelacyjna! Film jest po prostu nieziemski...

Zgadzam się w 100%, to najlepsza moim zdaniem dotychczasowa rola Liv. Zapada głęboko w pamięć :)

mikrobas

W prawdzie nie pierwszy raz widziałam Liv w "Ukrytych pragnieniach", znałam jej późniejszy dorobek, ale rola Lucy zdecydowanie mnie urzekła. Tyler była niesamowicie autentyczna - widz zdawała się dzielić z nią jej wzloty i upadki. Zjawiskowa!

mikrobas

tak jak przedmówca napisał ukryte pragnienia nie były pierwszym film w kórym widziałem Liv gdyż "Władka" też ubóstwiam.Jednak po dłuższych przemyśleniach stwierdzam że to rola lucy była bardziej znacząca dla mnie.Włąsnie przez tą role doceniłem talent aktorski Liv Tyler.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones