Liv Ullmann

Liv Johanne Ullmann

8,4
2 545 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liv Ullmann

dlaczego tak mało ludzi dostrzega tak genialnych aktorów? dlaczego wchodzę na tą
niesamowitą artystkę, a ostatnie wątki na temat jej wielkiego talentu są z 2009 roku? co się
dzieje, czy świat już schodzi na psy, czy to ja ciągle tkwię w jednym miejscu zamiast iść do
przodu?

rockie

A ja mam małą nadzieję, że brak dyskusji na temat osoby Liv Ullmann bierze się z tego, że jest ona tak wielka, że nie wiadomo co o niej napisać, by nie zabrzmiało to banalnie. Przyznam, że nie ma słów, by opisać wrażenie jakie na mnie wywołują jej najlepsze kreacje.

rockie

przynajmniej razem postoimy w miejscu :) jak tam pogoda? co tam slychac w wielkim swiecie? papieroska?:)

rockie

Wielkość Liv najlepiej oddaje Jej rola w "Twarzą w twarz", filmu pełnego scen nakręconych jednym ujęciem. Powiem szczerze że całkiem niedawno zacząłem oglądać Bermana i Liv szczególnie zwróciła moją uwagę w jego filmach. Niesamowita aktorka, potrafi za pomocą bardzo subtelnych środków wyrazu stworzyć wielkie kreacje i właśnie to najbardziej w Niej cenię. Dla mnie to jest kompletnie inny poziom niż ulubienica krytyków - Meryl Streep a porównuje je dlatego bo przy niektórych występach Liv Meryl wypada naprawdę blado.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones