PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788410}

Spisek prochowy

Gunpowder
6,0 2 751
ocen
6,0 10 1 2751
4,0 3
oceny krytyków
Spisek prochowy
powrót do forum serialu Spisek prochowy

Strasznie nudny jak na tak krótki serial i słaby niestety i bardzo męczy się go oglądając a akcji prawie ,że nic. Ostatni serial Templariusze kilka razy lepszy, ciekawe co tu napisze gimbiaza jak zjechała serial templariusze bo myśleli że to drugi serial jak Gra o Tron czy Gra o Sracz:)

Leszek_Ga

Gra o tron też jest nudna :D

ocenił(a) serial na 4
czlowiekfrank

Po 2 odcinkach dałem se spokój z tym dnem i dalej nie wiem, ale wiem tylko ,że skrócili produkcje serialu Rzym z 5 sezonów na 2 by zrobić Grę o Sracz :) a serial Rzym okazał się ich najlepszym serialem nawet za te 2 sezony, choć nadal mogli by zrobić tylko już od okresu Oktawiana ale aktorów większość by była nowa a bez kilku tam co było ten serial by stracił teraz oglądalność. Mało tego w Rzymie nawet minimum pokazywano scen bitw co były w tym okresie historii tylko pokazano ,ze się udają do danego kraju i zaraz już po bitwie scena a był mega choć miał kilka rzeczy nie prawdy co do historii.

Leszek_Ga

Osobiście polecam Westworld. Obecnie najlepszy serial HBO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones